2013. gada augusts. Kora ekskursija uz Lietuvu

2013-08-20 | Kristīna

Šī gada vasarā kopīgi izlēmām doties mazā ekskursijā uz brāļu zemi Lietuvu. 9. augusta rītā devāmies uz Šauļiem, kur apmeklējām šokolādes fabrikas Rūta šokolādes muzeju. Tālāk devāmies uz Kauņu, nakšņojām viesu mājā netālu no Kauņas. Gan vieta, gan atmosfēra šai vakarā bija vienkārši lieliskas. Paldies Guntai un Edgaram par muzicēšanu vakarā un naktī n-to stundu garumā, gandrīz bez pārtraukuma, Ilzei par visa šī pasākuma noorganizēšanu un kopvadīšanu, Ancei par aktīvo iesaistīšanos, ierosmi uz kopdziedāšanu, garšīgo pašadarināto liķieri, jaukajiem radiem un draugiem :) Kora biedriem un citiem kungiem un dāmām par nenogurstošo dziedāšanu līdz vēlai naktij, Andrim, Ievai un vēl dažiem labiem par atraktīvajām individuālajām dejām, nu vispār.... liekas ka tik jauks un jautrs vakars kādu laiku nebija piedzīvots.

Otrā rītā devāmies uz Rumšiškes brīvdabas muzeju, pilsētiņu Alytus, Traķiem, Viļņu. Traķos izbraucām līkumu pa ezeru apkārt Traķu pilij ar ļoti jauku kuģīti. Pēc tam - intresantie un ļoti garšīgie lietuviešu pīrādziņi kibinai, pelde Traķu ezerā. Viļņa mūs pārsteidza vētra ar milzīgu lietusgāzi un vēju, bet kaut kā tikām līdz viesnīcai "Corner" (tiešām ļoti jauka viesnīciņa).

Otrā rītā piedalījāmies dievkalpojumā Viļņas baznīcā, paldies par to un arī uzņmšanu Viļņā mūsu mīļajai bijušajai vokālajai pedagoģei Guntai Davidčukai, kura tagad dzīvo Viļņā. Tad - kopējā vai - kādam pašorganizēta ekskursija pa Viļņu un tad jau ceļš ved uz māju... kur arī laimīgi nokļuvām par spīti "interesantajam" šoferu braukšanas stilam- paldies viņiem arī par to :)


Skatīt fotogaleriju

© Ogres skolotāju kamerkoris, 2007 - 2020 / dizains un izstrāde Mūsu darbnīca IK